:beyli

Dlaczego niewidoczne nakładki są opłacalne?

Na dłuższą metę oszczędzanie na zabiegach stomatologicznych nie jest dla naszych zębów korzystne. Lepiej w nie inwestować, ale mądrze. Poznaj nasze niewidoczne nakładki i zobacz, dlaczego aparaty ortodontyczne :beyli są inwestycją, która zwraca się po pewnym czasie.

Wybierz opcję dostosowaną do indywidualnych Gwarantujemy Ci, że w naszym :beyl Studio nie zapłacisz więcej, niż wymaga tego Twój plan leczenia. Wersja nakładek :beyli Lite 3 jest odpowiednia w przypadku łatwiejszej, estetycznej korekty zgryzu, która trwa około piętnastu tygodni. Całkowity koszt leczenia to jednorazowa opłata 5900 zł. :beyli Complex 5 to nakładki przeznaczone do umiarkowanej korekty, trwającej około trzydziestu tygodni. Cena tej opcji to jednorazowa opłata 7900 zł. Co więcej, leczenie nakładkami :beyli przynosi efekty znacznie szybciej, niż inne rozwiązania korekcji zębów.

Nigdy więcej nieoczekiwanych opłat

Pierwsza niewiążąca konsultacja w :beyli Studio jest bezpłatna. Podczas spotkania z naszym specjalistą otrzymasz zeskanowany w 3D model zębów, ilustrację obecnego oraz przyszłego uśmiechu oraz nakładkę testową do wypróbowania, którą zrobimy dla Ciebie podczas trwania wizyty. Cena leczenia obejmuje wszystkie wizyty u lekarza :beyli oraz komplet cotygodniowych nakładek ortodontycznych, które zużyjesz podczas 15 lub 30 tygodni leczenia. To duża przewaga nad klasycznym aparatem ortodontycznym, przy którym trudno z góry określić czas i liczbę niezbędnych dopasowań. A to zazwyczaj zwiększa ostateczny rachunek za leczenie.

To inwestycja na przyszłość

Z niewidocznymi nakładkami :beyli nigdy więcej nie będziesz bała się uśmiechać. Ta metoda leczenia ma również inne zalety: wyprostowane zęby są mniej podatne na próchnicę, a jama ustna, dzięki znacznej redukcji kamienia nazębnego oraz płytki nazębnej, jest zdrowsza. W efekcie zaoszczędzisz czas i pieniądze na wizyty w gabinecie stomatologicznym, a utrzymanie higieny jamy ustnej będzie dużo łatwiejsze.