:beyli

Dlaczego zęby są ważne? Ponieważ dają promienny uśmiech i pewność siebie!

Nasz uśmiech jest jedną z pierwszych rzeczy, które zauważają inni ludzie. Jest widoczny nawet z odległości 300 metrów! Jeżeli czasami boisz się uśmiechnąć, ponieważ Twoje zęby nie są idealne, mamy dla Ciebie proste rozwiązanie: nakładki ortodontyczne na zęby! I uwierz nam, nigdy nie jest na nie za późno!

MARZYSZ O PERFEKCYJNYM UŚMIECHU? POKAŻEMY CI, JAK MÓGŁBY WYGLĄDAĆ. ZAŁADUJ SWOJE WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI ZDJĘCIE, A MY ZROBIMY DLA CIEBIE SYMULACJĘ TWOJEGO PRZYSZŁEGO UŚMIECHU.

Aparaty ortodontyczne są dla nastolatków? Nic bardziej błędnego! Dziś korzystają z nich także dorośli. Jedni wybierają się na wizytę do kosmetyczki, inni odwiedzają ortodontę. Cel jest zawsze ten sam - chcemy poczuć się zadbane i pewne siebie. I co najważniejsze, przestać martwić się za każdym razem, gdy otwieramy usta!

Aparaty ortodontyczne pojawiają się nawet w naszym ulubionym serialu. Pamiętasz scenę z “Seksu w wielkim mieście”, gdy Miranda zjada pastę z oliwek, a pestka utyka w jej aparacie? Tak bardzo się tym przejmuje, że nie ma odwagi się uśmiechnąć.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów prostowania zębów. Metalowe klamerki, które nieustannie nosi się na zębach, są tylko jednym z rozwiązań. Współczesne nakładki ortodontyczne nie ograniczają Twoich aktywności i nie są bohaterem kłopotliwych sytuacji. Są całkowicie niewidoczne, więc inni z trudem je zauważają. W dowolnym momencie z łatwością możesz je również zdjąć, spokojnie zjeść posiłek, a następnie ponownie je nałożyć. W przeciwieństwie do biednej Mirandy!

Ludzkie oko kocha symetrię

Słyszałaś o pierwszym wrażeniu? Poznając ludzi oceniamy ich w ciągu pierwszych dwóch do czterech minut. To niewiele czasu na przekazanie informacji o sobie. Możesz jedynie przedstawić się i zdobyć punkty swoim uśmiechem, który zawsze jest wysoko oceniany. Kiedy widzimy ładne, równe zęby, mamy skłonność wierzyć tej osobie bardziej niż tej, która prezentuje krzywy zgryz. Ponieważ symetria jest atrakcyjna i kojarzy się ze zdrowiem. Dotyczy to także owalu twarzy, który staje się bardziej regularny, gdy dokonujemy korekty zgryzu.

ZASTANAWIASZ SIĘ, JAK MOŻESZ WYRÓWNAĆ SWOJE ZĘBY I POPRAWIĆ SYMETRIĘ TWARZY? KLIKNIJ TUTAJ I ZNAJDŹ ODPOWIEDŹ.

Najpierw zdrowie

Dlaczego teraz miałabyś nosić aparat ortodontyczny, jeżeli do tej pory tego nie robiłaś? Cóż, ładny uśmiech jest ważny w kontaktach z innymi ludźmi, ale także sprawia, że zaczynamy bardziej lubić samych siebie. Korekta zębów jest istotna także z czysto higienicznego punktu widzenia. Krzywe zęby często komplikują higienę jamy ustnej, ponieważ zapewniają lepsze środowisko dla bakterii. To z kolei zwiększa prawdopodobieństwo występowania próchnicy i zapalenia dziąseł. Nierówne zęby są również bardziej podatne na pęknięcia, co jest znacznie większym problemem niż to, że nie są idealnie równe.

Nigdy nie jest za późno na aparat ortodontyczny

Bez względu na to, czy masz trzydzieści, czy czterdzieści pięć lat, niewidoczne nakładki ortodontyczne są idealnym rozwiązaniem! Jeśli potrzebujesz tylko niewielkiej korekty estetycznej, nie musisz się martwić, że czekają Cię lata leczenia. W ciągu zaledwie 6 miesięcy lekkie niedoskonałości mogą zostać skorygowane. Poza tym życie nie kończy się po czterdziestce, prawda? Zaczyna się teraz - najlepiej z pięknym uśmiechem!