Drodzy Klienci, jesteśmy dla Was!

W tej wyjątkowej sytuacji, chcemy Was zapewnić, że nadal jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jeśli jesteście w trakcie leczenia Beyli Dental i potrzebujecie rady bądź macie pytania o przebieg korekcji, możecie skontaktować się z naszym Zespołem.

March 24, 2020
#ZespółBeyliDental

Drodzy Klienci,

w tej wyjątkowej dla nas wszystkich sytuacji chcemy Was zapewnić, że nadal jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jeśli jesteście w trakcie leczenia Beyli Dental i potrzebujecie rady bądź macie pytania o przebieg korekcji, możecie skontaktować się z naszym Zespołem, który postara się w miarę możliwości Was wspomóc.

Jeśli cokolwiek dzieje się z Waszymi nakładkami albo byliście umówieni na jedną z wizyt kontrolnych u jednego z naszych lekarzy partnerskich, prosimy o kontakt. Postaramy się udzielić informacji i w miarę możliwości — zważywszy na zaistniałą sytuację — pomóc rozwiać Wasze wątpliwości bądź udzielić Wam pomocy.

Nasz Zespół Obsługi Klienta nadal działa pod numerem telefonu +48 733 364 444

Możecie również do nas napisać na adres info@beyli-dental.pl lub skontaktować się z nami przez nasze kanały social media, w wiadomościach prywatnych — poniżej linki:

Facebook — LINK
Instagram — LINK

Życzymy Wam wszystkim zdrowia, a także uśmiechu.

Pozdrawiamy,
Zespół Beyli Dental