:beyli

Prostowanie zębów: Możliwe obawy - i jak je pokonać!

Jeśli masz za sobą leczenie :beyli, zobaczysz diametralną zmianę w swoim życiu. Zmianę na lepsze! Sam proces leczenia wpływa również na sposób, w jaki kształtujesz swoje codzienne życie. Teraz, kiedy dowiedzieliśmy się wiele o historii aparatu ortodontycznego i ogólnych tematów, skupiamy się teraz na Tobie - i co może Cię zaniepokoić. Wybraliśmy 10 najczęstszych problemów związanych z niewidocznymi nakładkami, które teraz wyjaśnimy abyś była doskonale przygotowana na leczenie!

Ból

Rozciąganie mięśni po joggingu bywa bardzo bolesne. Na szczęście nasze niewidoczne nakładki są znacznie bardziej miękkie i delikatniejsze niż rozciąganie. Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania różnych doświadczeń z niewidocznymi nakładkami we wszystkich grupach wiekowych. Aby znaleźć wyniki, sprawdź nasze kluczowe pytanie: czy to boli?

Seplenienie

Kiedy nosisz nakładki po raz pierwszy, możesz odnieść wrażenie, że Twoja wymowa brzmi dziwnie. Inni ledwo to zauważają - sprawdziliśmy to. Kiedy twój język przyzwyczai się do nakładek, przestaniesz zauważać nawet przez samego siebie.

Jedzenie

Możesz wyjąć niewidzialne nakładki i jeść, co chcesz - w tym ciasto czekoladowe! Musisz jednak dostosować swoje nawyki żywieniowe, aby leczenie było optymalne: kiedy jesz, musisz usunąć nakładki i odpowiednio zaplanować codzienną rutynę.

Zdejmowanie nakładki w miejscach publicznych

Ktoś mógłby pomyśleć, że zdejmowanie niewidocznych nakładek przed innymi jest nieprzyjemne, a nawet niehigieniczne. Ale może być także bardzo wygodne, czyste i praktyczne: nasi testerzy zalecają, aby zawsze mieć przy sobie zestaw do ich przechowywania. Jest to szczególnie łatwe dla kobiet z torebkami. Profesjonalna wskazówka: Usuń nakładki przed obiadem, a nie przy stole.

Widoczność

Nakładki są przezroczyste i sięgają ponad linię dziąseł. To sprawia, że ​​są prawie niewidoczne. Idealnie pasują do twoich zębów i prawie ich nie zauważasz. Nasza wewnętrzna gra "Czy dziś ją noszę?" Zawsze kończy się wynikiem 50/50!

Spanie

Brak dobrego snu jest zrozumiałym problemem. Nawet jeśli noszenie szyn może być początkowo niewygodne - po kilku dniach minie! Zabieg jest szczególnie skuteczny, gdy szyny są noszone przez noc, ponieważ zęby mogą być najlepiej przemieszczone podczas tego czasu regeneracji. Staraj się walczyć z tym na początku- a potem będzie znacznie lepiej!

Ciągłe szczotkowanie

Jeśli nosisz niewidoczne nakładki, musisz myć zęby co najmniej trzy razy dziennie. A częściej, jeśli jesz więcej niż 3 posiłki dziennie. Zaletą tego jest to, że rozwijasz ponadprzeciętne skuteczne rytuały higieniczne. Prawdopodobnie zauważysz dużą zmianę w Twojej higienie jamy ustnej - zmiana na lepsze!

Przebarwienia

Podczas noszenia niewidzialnych nakładek jest możliwe picie tylko czystej wody. Wszystkie inne napoje odbarwiają nakładki

Ból dziąseł

Na początku noszenia nakładek, możesz odczuwać ból zębów i dziąseł z powodu zwiększonego ucisku. W pierwszych dniach może wystąpić nawet niewielkie krwawienie. Jest to jednak bardzo rzadkie i nigdy nie trwa dłużej niż dwie godziny.

Ślinienie

Noszenie niewidocznych nakładek może spowodować nadmierne ślinienie. Jest to normalne i minie, gdy tylko twoje usta przyzwyczają się do ciała obcego. Zalecamy stosowanie płynu do płukania jamy ustnej w celu przepłukania ust i spowolnienia produkcji śliny.

Jeśli któryś z tych problemów wystąpi w drodze do Twojego wymarzonego uśmiechu, nasz zespół jest zawsze dla Ciebie! Odpowiadamy na Twoje pytania i wspieramy Cię najlepiej, jak potrafimy! Chcesz coś zmienić - i nie musisz się martwić!