Napisali o nas: Elle.pl - przeczytajcie cały artykuł

"Często nie zdajemy sobie sprawy, jak duże znaczenie ma w naszym życiu uśmiech. To właśnie na niego w drugiej kolejności zwraca uwagę ponad 60 proc. rozmówców – wynika z badań społecznych GUS*." Przeczytajcie co jeszcze napisali o nas w Elle!

February 17, 2020
#elle #publikacje #uśmiech

Uśmiech robi wrażenie!

Skoro piękny uśmiech to nasza najlepsza wizytówka, warto o niego zadbać niezależnie od wieku. Nowoczesna ortodoncja pozwala korygować zęby nie tylko nastolatkom. Najlepszym przykładem może być aktor Tom Cruise, który zdecydował się wyprostować zęby dopiero w wieku 39 lat.

Zapomnij o „drutach” i postaw na technologię
Technologia ułatwia nam życie w każdej dziedzinie, także w ortodoncji. Jeśli myśląc o aparacie na zęby, w głowie macie niewygodne aparaty metalowe, mamy dobrą wiadomość. Na rynku pojawiły się niewidoczne nakładki ortodontyczne: Beyli Dental, których praktycznie nie widać i które zawsze można zdjąć. Przy produkcji nakładek są wykorzystywane supernowoczesne drukarki 3D. Dzięki temu są one idealnie dopasowane do zębów, a zamiast u ortodonty wymieniać druty i regulować zamki, po prostu zakładacie nowe nakładki co siedem dni.

Czas i wygoda na… wagę złota
Po pierwsze, wybierając :beyli, już przed rozpoczęciem leczenia będziecie mogli poznać jego końcowy efekt.Po drugie, wybór odpowiedniego programu łączy się z określeniem czasu jego trwania (nawet 15 tygodni!). A po trzecie, unikniecie regularnych wizyt u ortodonty, bo nakładki :beyli otrzymacie w jednym zestawie, a później tylko musicie wymieniać je co tydzień na nowe.

Piękny uśmiech to ozdoba na całe życie
Piękne i proste zęby to zdrowsze zęby. A im zdrowsze zęby, tym dłużej będziecie się nimi cieszyć i zachwycać swoje otoczenie. Bo to uśmiech przyciąga uwagę innych. Jeśli dobrze się z nim czujecie, inni będą czuli się dobrze w Waszym towarzystwie. A przecież żyjemy dłużej niż kiedykolwiek!

Artykuł ukazał się na Elle.pl: https://www.elle.pl/artykul/usmiech-robi-wrazenie

*Ankieta „Uśmiech a status społeczny” przeprowadzona w latach 2011–2013. Wyniki ankiety są dostępne na stronie dentysta.eu