Napisali o nas: Polki.pl - przeczytajcie cały artykuł

W Polki.pl ukazał się artykuł, w którym znajdziecie nie tylko wszystkie zalety naszych niewidocznych nakładek ortodontycznych, ale też dowiecie się, jak duże znaczenie ma uśmiech dla pewności siebie. Przeczytajcie i poznajcie kilka faktów o Beyli Dental.

February 17, 2020
#polki.pl #pewnośćsiebie

Jak zyskać większą pewność siebie? Dbając o piękny uśmiech!

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest w naszym życiu uśmiech. Z danych statystycznych GUS wynika, że większość badanych jest przekonana, że piękny uśmiech dodaje pewności siebie i odgrywa dużą rolę w kontaktach międzyludzkich. Mało tego, uśmiech jest ważny nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Jak więc sprawić, aby nasze zęby były proste i piękne? Wybierz Beyli Dental, nowoczesne nakładki ortodontyczne!

Szukaj alternatyw dla aparatów metalowych
Prostowanie zębów kojarzy się z metalowymi, niewygodnymi aparatami, których nie można zdjąć do końca leczenia, a z kolei czas leczenia trudno określić. Dlatego warto rozejrzeć się za alternatywą, a tych dzięki nowoczesnej ortodoncji nie brakuje. Jeśli zależy Ci na czasie i szybkich efektach, warto zainwestować w leczenie nakładkowym aparatem ortodontycznym Beyli Dental, którego nie widać, który zawsze można zdjąć, a leczenie trwa nawet do 15 tygodni!

Metal vs nowoczesne materiały medyczne
Zamki, druciki, obtarcia, a nawet odleżyny wewnątrz jamy ustnej, to tylko niektóre z niedogodności noszenia tradycyjnego aparatu metalowego. Nie wspominamy nawet o tym, jak trudno utrzymać go w czystości, szczególnie podczas jedzenia. Do tego dochodzą regularne wizyty u ortodonty. Jeśli na samą myśl o tym, szukasz alternatywy, mamy dobrą wiadomość. Dzięki nowoczesnym technologiom na rynku dostępne są niewidoczne nakładki ortodontyczne Beyli Dental. Ich przewaga nad aparatem tradycyjnym zamyka się w pięciu słowach: niewidoczne, komfortowe, efektywne, higieniczne i zdejmowalne.

NIEWIDOCZNE
Nakładki Beyli Dental są praktycznie niewidoczne, ponieważ delikatnie nachodzą na dziąsła, a specjalna obróbka powierzchni redukuje odbicie światła do minimum. Dzięki tej sztuczce nawet najbliżsi nie zauważą, że masz je na zębach!

KOMFORTOWE
Technologia, na której opiera się leczenie nakładkami Beyli Dental bazuje na trzech grubościach materiału, z którego są wykonane: miękkim, średnim i twardym. Dzięki temu, kiedy Ty wymieniasz nakładki co tydzień na nowe, coraz twardsze, Twoje zęby powoli przyzwyczajają się do nacisku, a to minimalizuje ból.

EFEKTYWNE
Nakładki Beyli Dental przylegają idealnie do zębów, wywierając na nie duży, ale równomierny nacisk. Dzięki temu przesuwają zęby nawet do jednego milimetra na miesiąc, a najkrótszy plan leczenia Beyli Dental zakłada korekcję zębów już w 15 tygodni!

HIGIENICZNE
Zastanawiasz się, jak dbać o nakładki i czy rzeczywiście będą przezroczyste przez cały czas? Z Beyli Dental co tydzień wymieniasz nakładki na nowe. W ten sposób nie powinny się odbarwić i do ostatniego dnia leczenia będą niewidoczne. Tylko pamiętaj, aby czyścić je pod bieżącą wodą.

ZDEJMOWALNE
W przeciwieństwie do tradycyjnych aparatów ortodontycznych, nakładki Beyli Dental możesz łatwo zdjąć, a później założyć. W trakcie jedzenia i picia po prostu je wyjmujesz, a po umyciu zębów zakładasz ponownie.

A dodatkowo… czas leczenia nakładkami określany jest z góry, nie musisz chodzić regularnie do ortodonty, bo otrzymujesz zestaw nakładek na 15 tygodni leczenia i tylko co tydzień wymieniasz je na nowe. No i co najważniejsze, marka pozwala wypróbować, jak to jest nosić nakładki, zanim zdecydujesz się na leczenie. Wystarczy umówić się na bezpłatną konsultację, aby otrzymać bezpłatną nakładkę testową.

Link do artykułu: https://polki.pl/po-godzinach/eventy,jak-zyskac-pewnosc-siebie,10431791,artykul.html