Napisali o nas: Wizaż.pl - przeczytajcie cały artykuł

Każda z nas chce mieć proste i piękne zęby, bo piękny uśmiech dodaje pewności siebie i ułatwia wyrażanie emocji. Dlatego na niewidoczne nakładki ortodontyczne decyduje się coraz więcej celebrytów, bo praktycznie ich nie widać!

February 17, 2020
#pięknyuśmiech

Niewidoczne nakładki ortodontyczne Beyli Dental - dzięki nim uśmiechniesz się szeroko!

Niewidoczne nakładki prostujące zęby to hit nowoczesnej ortodoncji. Po pierwsze dlatego, że ich nie widać, a po drugie — zawsze można je zdjąć. Wykonane są z super nowoczesnego materiału medycznego, a ich kształt jest idealnie dopasowany do zębów. Dodatkowo nakładki delikatnie nachodzą na dziąsła, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne. To idealny wybór dla wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na diametralną zmianę wyglądu.

Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad aparatem, jednak przeszkadzał mi fakt, że będzie on widoczny... I nagle wpadłam na nakładki ortodontyczne od Beyli Dental! Są one zupełnie niewidoczne! Nakładki są produkowane z przezroczystego materiału, a ich kształt odpowiada dokładnie modelowi zębów 3D! - pisze Agata Krzewska, aktorka znana z roli Magdy w internetowym serialu „Nieprzygotowani”.

Zalety nakładek ortodontycznych Beyli Dental
Oprócz tego, że są praktycznie niewidoczne, są także bardzo wygodne, bo idealnie dopasowane do kształtu zębów. Powstają na podstawie dokładnego skanu 3D zębów, który oddaje ich kształt i położenie względem siebie co do milimetra. Dzięki temu specjaliści Beyli Dental są w stanie dokładnie określić wadę i przeprowadzić symulację końcową Waszego uśmiechu. Później dobierają odpowiedni dla Was program leczenia, który z góry zakłada czas, w którym zęby się wyprostują (15 albo 30 tygodni!).

Komu piękny uśmiech?
Te zalety powodują, że niewidoczne nakładki ortodontyczne Beyli Dental są odpowiednie dla każdego, również dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na tradycyjny aparat metalowy, bo jest zbyt widoczny. Nakładki Beyli Dental sprawdzą się także, jeśli na przykład przygotowujecie się do ślubu i zostało Wam niewiele czasu, a Wasze zęby nie są idealne; trenujecie sporty kontaktowe, czy występujecie przed kamerą tak jak Agata, lub publicznie. Bo właśnie dlatego powstały nakładki ortodontyczne Beyli Dental — aby każdy mógł pozwolić sobie na szeroki uśmiech.

Link do artykułu: https://wizaz.pl/Kobieta/Niewidoczne-nakladki-ortodontyczne-beyli