Piękny uśmiech na ślub? Z Beyli Dental to łatwiejsze!

Ślub to dla każdej pary Wielki Dzień. Chcemy, aby wszystko było idealne, także nasz uśmiech. Proste i lśniące zęby to marzenie każdej panny młodej i pana młodego. Ale co zrobić, jeśli naszym zębom brakuje trochę do ideału, a ślub zbliża się wielkimi krokami?

February 17, 2020
#ślub #pięknyuśmiech

Tradycyjne aparaty ortodontyczne są skuteczne, ale też widoczne, a długość leczenia nie zawsze jest przewidywalna. Poza tym wiele przyszłych panien i panów młodych boi się ograniczeń związanych z jego widocznością na zdjęciach. No bo jak uśmiechnąć się do obiektywu tak, aby nie było go widać?

Jeszcze kilka lat wyprostowanie zębów przed ślubem mogło być wyzwaniem, ale na szczęście od tego czasu ortodoncja bardzo się rozwinęła. Niewidoczne nakładki ortodontyczne Beyli Dental wydają się stworzone z myślą o takich momentach!

Są tak przezroczyste, że nikt nie zauważy, że masz je na zębach, a nawet jeśli nadal się tego obawiasz, możesz je po prostu zdjąć. Do pierwszego tańca, do zdjęcia, czy podczas posiłku. Ich zaletą jest także czas leczenia. Drobne wady skorygujesz nawet w kwartał, a trochę poważniejsze w kilka miesięcy.

Jeśli planujesz idealny ślub, a nieidealny uśmiech spędza Ci sen z powiek, koniecznie wybierz nakładki Beyli Dental.