Dzięki innowacyjnej technologii 3D tworzone są również niewidoczne nakładki ortodontyczne

Wygodne, elastyczne, higieniczne i prawie niewidoczne. Czy na pewno opisujemy aparat na zęby? I czy nie powinien on być zbudowany z metalowych drucików, które nie tylko rzucają się w oczy, ale często utrudniają uśmiechanie się i jedzenie? Otóż świat się zmienia, a wraz z nim również aparaty ortodontyczne. Obecnie do ich tworzenia wykorzystuje się nowoczesne technologie oraz przezroczyste, biokompatybilne materiały, które są prawie niedostrzegalne dla osób, które nie wiedzą, że nosisz aparat. System trzech grubości nakładek (soft, medium i hard) pozwala ortodontom na skuteczne leczenie łagodnych lub umiarkowanych przypadków wad zgryzu.

Nakładki delikatne jak bawełna

Innowacyjny materiał sprawia, że nakładki :beyli są nie tylko niezauważalne, ale także wygodne. W trakcie leczenia pacjent po prostu zmienia nakładki o różnej grubości materiału, pozwalają na stopniowe zwiększanie nacisku, jaki wywołują na zęby. Dzięki temu podczas całego procesu prostowania zębów odczuwalny dyskomfort jest naprawdę minimalny.

Dlaczego nakładki :beyli wyróżniają się spośród innych aparatów?

  • dzięki specjalnej obróbce powierzchnia nakładek, także na krawędziach, w niewielkim stopniu załamuje światło, dzięki czemu są one prawie niewidoczne - proces leczenia jest szybszy niż w przypadku tradycyjnych aparatów
  • nakładki częściowo zachodzą na dziąsło, co zwiększa nacisk, jaki wywierają na zęby, ale zmniejsza ryzyko podrażnia dziąseł

Wypróbuj niewidoczne nakładki na własnych zębach! Już podczas pierwszej wizyty w naszym :beyli Studio zrobimy dla Ciebie bezpłatną nakładkę testową.