Niewidoczne nakładki - dla całej Twojej rodziny

„Zasadniczo ten rodzaj aparatu jest odpowiedni dla każdego pacjenta, który oczywiście przeszedł wcześniej kontrolę u stomatologa” - mówi niemiecki lekarz Maike Tauchert. Dlatego z nakładek korzysta młodzież, dorośli, kobiety i mężczyźni.

July 26, 2019
5 minut czytania

Początkowo niewidoczne aparaty ortodontyczne zalecane były głównie dorosłym pacjentom, których zęby wymagają stosunkowo niewielkiej korekty estetycznej. Najczęściej chodzi o wady zgryzu dobrze widocznych przednich zębów. Coraz częściej jednak takie aparaty proponuje się podczas planowania leczenia również w przypadku młodych osób.

W leczeniu ortodontycznym różnica między mężczyznami a kobietami polega głównie na tym, że większość kobiet już w dzieciństwie lub młodym wieku korzystało z wyrównywania zębów. Na szczęście „liczba mężczyzn, którzy również pragną pięknych zębów, również rośnie” - zauważa dr Tauchert.

Niewidoczne nakładki dla babci i dziadka

A czy w gabinecie stomatologicznym wiek ma znaczenie? „Praktycznie nie ma górnej granicy wieku uniemożliwiającej leczenie, dopóki masz własne zęby” - wyjaśnia dr Maike Tauchert. Co więcej, wraz z upływem lat przybywa argumentów za korzystaniem z aparatu ortodontycznego. „Z wiekiem przednie zęby w dolnej szczęce coraz bardziej na siebie naciskają. Dzięki leczeniu można tego uniknąć” - mówi stomatolog.

Niewidoczne nakładki ortodontyczne możesz więc zamówić razem z całą rodziną! Znajdź w sieci najbliższe :beyli studio, umów się online na wizytę, a po półgodzinnym spotkaniu z naszym personelem będziesz wiedział już wszystko na temat możliwości leczenia. Gotowe nakładki wyślemy do twojego domu kurierem.