Co mówią nasi Klienci, Partnerzy i media

Już 400.000 osób cieszy się prostymi zębami i pięknym uśmiechem dzięki technologii Clear Aligner CA®

Nasi Klienci

★★★★★

Ania, 23

„Przez wiele lat cierpiałam z powodu bardzo krzywych zębów i mocno wystających kłów, przez które przezywano mnie „wampirzym kłem”. Wstydziłam się swoich zębów, a na zdjęciach uśmiechałam się tylko przez zamknięte usta. Dzięki Beyli Dental
to już przeszłość. Teraz mogę znowu beztrosko się uśmiechać.”

Okres leczenia

30 tygodni

★★★★★

Tomasz, 40

„Program jest bardzo prosty w obsłudze. Leczenie jest całkowicie bezbolesne, a co najlepsze: nakładek zupełnie nie widać. Mogę je nosić w trakcie pracy i nikt ich nie zauważa.”

Okres leczenia

15 tygodni

★★★★★

Krystyna, 26

„Porównałam wiele firm oferujących nakładki i Beyli Dental zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.
Okres leczenia jest znany, nakładki są niewidoczne, a zespół jest zawsze do dyspozycji w przypadku pytań czy sugestii. A co najważniejsze: efekt jest naprawdę niesamowity!”

Okres leczenia

30 tygodni

★★★★★

Hakan, 23

„Zawsze zwracałem dużą uwagę na swoje zęby. Mój krzywy kieł od zawsze wyjątkowo mi przeszkadzał. Miałem poczucie, że każdy patrzy właśnie na ten jeden ząb. Bardzo się cieszę, że po tak krótkim czasie (w przeciwieństwie do stałego aparatu ortodontycznego) mogłem osiągnąć proste zęby – i to przy niewielkim nakładzie i szybkim działaniu.”

Okres leczenia

30 tygodni

"Niewidoczne nakładki prostujące zęby to hit nowoczesnej ortodoncji. Po pierwsze dlatego, że ich nie widać, a po drugie — zawsze można je zdjąć."
"Nakładki Beyli Dental to szybki i łatwy sposób na piękny uśmiech i proste zęby."
"Przy produkcji nakładek wykorzystywane są super nowoczesne drukarki 3D. Dzięki temu są one idealnie dopasowane do zębów."
"Wybierając Beyli Dental już przed rozpoczęciem leczenia będziecie mogli poznać jego końcowy efekt."

Nasi lekarze partnerscy

Bezpiecznie w kierunku widocznie piękniejszego uśmiechu

Wierzymy, że nawet najlepsza technologia potrzebuje ekspertów, którzy potrafią z niej prawidłowo korzystać. Dlatego w wybranych miastach Beyli Dental współpracuje ze stomatologami, którzy towarzyszą Ci podczas leczenia od pierwszej wizyty aż do dnia kontroli po zdjęciu nakładek. Co mówią o nas?

„Moi pacjenci są zachwyceni miękkimi nakładkami, które otrzymują na początku. Dzięki temu wyraźnie łatwiej im rozpocząć proces leczenia.”

Dr. Thomas Zartmann

„Cotygodniowa zmiana nakładek jest na pewno bardzo higieniczna. Przede wszystkim jednak zęby szybciej i ostrożniej ustawiają się w nowej pozycji.”

Dr. Elisa Zirk

„Co tydzień dostępny jest nowy komplet nakładek gwarantujący efektywniejsze, niemal bezbolesne leczenie – rozwiązanie to jest bardzo przyjazne dla pacjentów.”

Christian Levejohann