4 proste kroki do pięknego uśmiechu

Niewidoczne nakładki ortodontyczne :beyli to prosta droga do pięknego uśmiechu. Przekonaj się, jak niewiele trzeba, aby otrzymać swój zestaw nakładek :beyli i rozpocząć leczenie.

:beyli

Krok 1

Zacznij od darmowej konsultacji

Zacznijmy od omówienia Twoich potrzeb. Możesz skonsultować je z naszym zespołem obsługi klienta przez telefon lub odwiedzić nas w studio :beyli. Zapewnimy Ci wszystkie informacje i odpowiemy na Twoje pytania. Przed rozpoczęciem leczenia, możesz także przetestować nasze nakładki.

:beyli

Krok 2

Sprawdź czy się kwalifikujesz

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego zanim zdecydujesz się na leczenie, umówimy Cię na wizytę kwalifikacyjną u jednego z naszych lekarzy partnerskich. Podczas wizyty nasz lekarz sprawdzi stan Twoich zębów, wykona skan 3D i zdjęcia niezbędne do przygotowania Twojego planu leczenia.

:beyli

Krok 3

Otrzymaj swój plan leczenia

Jeśli zakwalifikujesz się do leczenia nakładkami :beyli, kolejny krok do pięknego uśmiechu to Twój plan leczenia. Przygotują go nasi lekarze i specjaliści z Clear Aligner i znajdziesz go w swoim profilu pacjenta, na stronie www.beyli.pl. Plan leczenia możesz zaakceptować elektronicznie, tak jak podpisać umowę.

:beyli

Krok 4

Wysyłka Twoich nakładek

Po akceptacji i opłaceniu planu leczenia, otrzymasz swój zestaw :beyli, który wyślemy do Twojego domu. W pudełku znajdziesz 15 zestawów nakładek, których kształt dostosowany jest do każdego tygodnia leczenia. Wystarczy, że będziesz je wymieniać co tydzień, aby krok po kroku zbliżyć się do pięknego uśmiechu.


Pamiętaj, aby nie wyrzucać i zachować wszystkie nakładki do zakończenia leczenia.

Rozpocznij leczenie

Zadzwoń albo odwiedź nas na darmowej konsultacji

Co powinieneś jeszcze wiedzieć: