Konkurs

Uśmiech. Od niego zaczyna się każda historia.

Zacznij opowiadać swoją. Opowiedz nam dlaczego uśmiech jest dla Ciebie ważny i dlaczego chcesz rozpocząć leczenie nakładkami ortodontycznymi :beyli. Co tydzień do wygrania wyjątkowe nagrody.Weź udział

Zasady konkursu

Krok 1

Wypełnij formularz konkursowy. Napisz dlaczego uśmiech jest dla Ciebie ważny i dlaczego chcesz rozpocząć leczenie nakładkami ortodontycznymi :beyli.

Krok 2

Co tydzień do wygrania 1 program leczenia nakładkami :beyli i inne atrakcyjne nagrody.

Co tydzień do wygrania:

:beyli

1 x Program leczenia nakładkami :beyli

:beyli

3 x Szczoteczka soniczna Curaprox CHS 100 Hydrosonic z technologią hydrosoniczną

:beyli

3 x Warsztaty z prawidłowego dbania o higienę jamy ustnej prowadzone przez mgr tech. dent. Renatę Dziedzicką z Pracowni Pięknego Uśmiechu.

Zainspiruj się historiami naszych ambasadorów

:beyli

Edyta

"Uśmiech - jedno słowo, a wyraża tak wiele. Dla mnie jest on najpiękniejszą ozdobą każdego człowieka, kiedy się uśmiechamy, nie tylko nasze usta to wyrażają, ale także nasze oczy."

:beyli

Szymon

„Gdziekolwiek jesteśmy z kimkolwiek jesteśmy rozdajemy uśmiechy - bo podstawa to szeroki i szczery uśmiech”

:beyli

Magda

"Uśmiech to relacja. Z uśmiechem patrzę na moje córki, uśmiecham się patrząc w oczy mojej miłości, uśmiecham się do sąsiadki z psem na spacerze i do pana na poczcie. Uśmiech otwiera wszystkie drzwi i serca."

Edyta

"Dziś, kiedy ta samoakceptacja we mnie jest, a uśmiech pojawia się na moich ustach, patrze w lustro i myślę sobie: jesteś fajną babką"

:beyli

Agata

"Cały czas nawiązuję nowe relacje, a uśmiech odgrywa tu ogromną rolę. Dodaje pewności siebie i pomaga zachować dystans. Najważniejsze jest dla mnie, żeby być sobą"

:beyli

Weż udział w konkursie

Wypełnij formularz i napisz dlaczego uśmiech jest dla Ciebie ważny i dlaczego chcesz rozpocząć leczenie nakładkami ortodontycznymi :beyli.

Tutaj znajdziesz historię o swoim uśmiechu:

Agata

On od rana zapowiada dobry dzień i tej wersji się trzymam. To oznaka radości wewnętrznej. Uśmiech przełamuje pierwsze lody, zjednuje nowo poznane osoby. Moje zęby nie należą do najładniejszych-pechowa złamana dwójka ciemniejąca nieustannie.

Agnieszka

By synowie widzieli mój uśmiech. 18 i 5 lat. Krotko ale na temat. Teraz tego nie widzą.

Iwona

Zawsze chcialam miec ladny usmiech.odkad pamietam mam problem z zebami.po czwartej ciazy wstyd mi sie usmiechac wiec tego nie robie mam bardzo brzydkie zeby mimo dbania o nie.