Przebieg i koszty leczenia

Szybko, łatwo i o wiele taniej w porównaniu z tradycyjnym aparatem ortodontycznym – wybierz prostą drogę do prostych zębów i pięknego uśmiechu z Beyli Dental.

Tak przebiega proces Twojego leczenia

Bezpłatna konsultacja

Podczas pierwszej konsultacji w Studio Beyli Dental lub przez telefon z naszym Zespołem Obsługi Klienta, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące leczenia – oczywiście bezpłatnie i niezobowiązująco.

Możesz się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem +48 733 364 444

01
02

Wizyta diagnostyczna i skan 3D

Leczenie ortodontyczne rozpoczyna się od wizyty u jednego
z naszych lekarzy partnerskich. Podczas wizyty lekarz oceni stan Twojego uzębienia, wykona lub zleci wszystkie niezbędne badania diagnostyczne, w tym wyciski lub skan 3D zębów.
Na podstawie tych wyników opracujemy cyfrowy model 3D Twoich zębów, który będzie podstawą do opracowania Twojego planu leczenia.

Plan leczenia dostosowany do Twoich potrzeb

Nasz plan leczenia jest spersonalizowany i uwzględnia Twoje potrzeby. Znajdziesz w nim wizualizację efektu końcowego korekcji, a także całkowity koszt leczenia. Możesz go konsultować z naszymi specjalistami do momentu zaakceptowania.

03
04

Twój własny zestaw Beyli Dental Box

Dwa do trzech tygodni od momentu zaakceptowania przez Ciebie planu leczenia otrzymasz zestaw Beyli Dental Box zawierający 15 par nakładek na 15 tygodni leczenia. Nakładki należy wymieniać co tydzień na nowe, a każda para przybliży Cię do wymarzonego uśmiechu.

Twój nowy uśmiech

W cenie planu leczenia zawarte są nakładki retencyjne, które utrwalą wymarzone efekty leczenia. Niestety nawet zęby wyprostowane aparatem ortodontycznym mają tendencję do wracania na stare, nieprawidłowe pozycje. Dzięki retencji efekty utrwalą się, pozwalając Ci cieszyć się nowym, pięknym uśmiechem!

05

Koszty leczenia

Oferujemy wiele możliwości finansowania leczenia

Szczegółowe informacje na temat kosztów leczenia i możliwości finansowania otrzymasz wraz ze swoim indywidualnym planem leczenia. Wszystkie etapy do momentu opracowania planu leczenia pozostają dla Ciebie oczywiście bezpłatne.

Nasz bestseller

od
223 PLN

Rozłóż leczenie na wygodne raty, w czasie od 12 do 36 miesięcy.

Sprawdź, czy się kwalifikujesz
lub

od
5900 PLN

Opłać koszty leczenia ortodontycznego
za jednym razem.

Sprawdź, czy się kwalifikujesz

Co obejmuje Twoje leczenie

Pakiet all inclusive dla prostych i pięknych zębów

Nakładki w 3 grubościach

W zależności od zakresu leczenia otrzymasz indywidualny zestaw nakładek ortodontycznych
o 3 stopniach grubości. Wszystko w jednym pudełku na start.

Twoje nakładki retencyjne

Aby móc na stałe cieszyć się perfekcyjnym uśmiechem, po zakończeniu leczenia należy nosić nakładki retencyjne, które otrzymasz na ostatniej wizycie kontrolnej.

Efekt leczenia uzgodniony na starcie

Jeżeli po zakończeniu leczenia uzyskany rezultat nie odpowiada temu,
co przedstawiliśmy na docelowej symulacji, otrzymasz od nas do
dodatkowe nakładki ortodontyczne, na nasz koszt.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Często zadawane pytania dotyczące przebiegu i kosztów leczenia

Jakie usługi zawarte są w ramach bezpłatnej wizyty w Studio Beyli Dental?

W ramach wizyty w Studio Beyli Dental wykonamy dla Ciebie bezpłatny skan 3D Twoich zębów, na podstawie, którego przygotujemy również bezpłatną nakładkę testową. Dzięki nakładce testowej możesz przekonać się, jakie to uczucie nosić nakładki ortodontyczne, jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Podczas wizyty omówimy Twój przypadek i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Wizyta jest niezobowiązująca.

Jakie usługi są zawarte w kosztach leczenia?

Ponieważ każdy przypadek, a więc i sposób leczenia jest indywidualny, także koszty leczenia ustala się indywidualnie. Lekka korekta uzębienia rozpoczyna się od kwoty 5900 PLN. Korekta uzębienia o średnim stopniu trudności to koszt od 7900 PLN. Wraz z planem leczenia otrzymasz zestawienie kosztów ze wskazaniem całkowitej kwoty leczenia. W cenie zawarte są również nakładki retencyjne.

Jak długo trwa leczenie?

W przypadku lekkich nieprawidłowości w ustawieniu zębów wymarzony efekt uzyskujemy po ok. 4 miesiącach. W przypadku nieprawidłowości w ustawieniu zębów średniego stopnia czas leczenia wynosi ok. 9 miesięcy. W przypadku bardziej skomplikowanych przypadków, czas leczenia ustalany jest indywidualnie.

Wszystkie FAQ